Adi Ryckaert glaskunst
0474/49.58.55
 adhemar.ryckaert@telenet.be


An Bruloot papierrestauratie
03/325 11 12

anbruloot@skynet.be



Annemie Hélin Atelier 105 haken


Art & Co schilderkunst

Rachel Cornelis 0474/99.25.71
Mia Moortgat 0486/45.20.02
Rik Pockelé 0479/67.80.52
Mark Mestdach 03/887.81.87
Liliane Stolle 0478/55.20.36

Atelier 't Bent schilderen en boetseren
Ivan Herreman  mixed media, schilderen, boetseren  0473/710167   ‘Ivan Herreman’ <ivanja2003@gmail.com>
Nora Lemmens  boetseren  ‘Nora Hansen’ <hansennora@skynet.be>
Hubert De Winter  schilderen   Hubert De Winter <hubert.dewinter@hotmail.be>
Jan Thas  schilderen   ‘Jan Thas’ <jan.thas@telenet.be>
Wim Sanders  schilderen   wim.sanders@hotmail.com   ‘Wim Sanders’ <wim.sanders@hotmail.com>
Ludo Van den Bosch  schilderen   0491/95.42.80   Ludo Van den Bosch <lu-ar@live.be>

Atelier deDams schilderen
Ingrid Koop 0476/232394   Ingrid Koop <ingridkoop@hotmail.com>
Eveline Carpentier  0476/023317   Eveline Carpentier <eveline.carpentier@gmail.com>
Chris Willaert  0476/424624    Chris Willaert <chris-willaert@skynet.be>
Kristel Heirwegh  0486/072556    Kristel Heirwegh <kristel.heirwegh@telenet.be>
Lutgarde Janssens  03/2355829   Lutgarde janssens <lutgarde15@gmail.com>

De Kompanie atelier voor jongeren met een beperking
0475/85.85.35
rita.vanderspiegel@telenet.be

www.dekompanie.net

Ditte Mollet beeldend mozaïekatelier
0476/40.47.97
  info@beeldendmozaiekatelier.be
www.mozaiekatelier.be

Nadine Symons papiertechnieken
0472/37.66.09
nadine.symons@telenet.be

Eline Ouwendijck objecten en installaties
0498/262651
 eline.ouwendijk@telenet.be
http://www.elineouwendijk.be

Ella Krmasek mode-ontwerp

Lucienne Dillen teken- en schilderkunst

Hilde Van den Heuvel grafiek
0486/49.84.56
http://www.hildevandenheuvel.be

Laura Dams schilderkunst

Liane Dewallef schilderkunst

Liliane Helsen schilderkunst
0473/63.13.53

Lut Compeers meubelstofferen
0478/73.22.82
 lut.compeers@telenet.be

Marleen Van Huffel schilderkunst: gemengde technieken en collages
0472/49.60.55
 marleenvanhuffel@telenet.be

Martine Haesen dansatelier La Bonanza
0494/32.31.61
 info@labonanza.be

Mireille Kouwenberg grafische vormgeving

Nore Van Beek grafiek
0473/24.15.16

Ria Wouters schilderkunst

Schilderscollectief tekenen en schilderen

Guy Leterme  0486/436272
Dirk Vrancken  dirk.vrancken@chainconsult.be
Dora Borghijs  03/4483290   doraborghijs@hotmail.com
Christ’l Giebens  0472/387569  christl_giebens@skynet.be
Fieda Vertongen  0486/436272   v.rieda@skynet.be
Wenne Mertens

Streven Mortsel toneelvereniging
0473/555025
 dirk.scheers@telenet.be
info: Dirk Scheers – voorzitter